Ana Sayfa / GENEL / TUFFEST KAPSAMINDA ANKARA ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TUFFEST KAPSAMINDA ANKARA ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) ziyaretleri kapsamında MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi ve Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’ı makamında ziyaret ettik..

İstanbul Trabzon Federasyonu Genel Başkanı Dursun Çağlayan’ın başkanlığında Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) hakkında bilgilendirme ve 12 Temmuz 2017 İstanbul, 19 Temmuz 2017 Trabzon lansman toplantısının davetiyesini vermek için Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunduk.

İstanbul Trabzon Federasyonu heyeti önce Çankaya’da bulunan MHP genel merkezine giderek MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’yi ve Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’ı makamında ziyaret ederek, TUFFEST katalogunu ve davetiyeyi takdim etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Trabzon Uluslararası Film Festivali’ne katılmasının kendilerine güç vereceğini açıklayan Dursun Çağlayan; “Festivalimiz öncelikle bölgemize ve şehrimiz insanının sanat etrafında toplanmasını sağlayacaktır. Birlik ve beraberliğimizi bu festival ile daha da perçinleyeceğiz. Dünyaya açılan bir pencere olarak da başta Trabzon ve bölgenin uluslararasında bilinirliğinin artacağının” belirmiştir.

Çağlayan’nın genel başkan Bahçeliye aslen Karadenizli olup olmadığını sorması üzerine Bahçeli’nin “Hem mesut bey hem de Tayyip Erdoğan için söylemiştim bunların Karadeniz’deki akrabalarından benim akrabalarım daha fazla” sözleri toplantının sıcak geçmesine vesile olmuştur.

Toplantıya TUFFEST ve İstanbul Trabzon Federasyonu adına Genel Başkan Dursun Çağlayan, Festival Düzenleme Kurulu Üyesi  Hasan Bacıoğlu, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı İslam Kara, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı Göksal Purtuloğlu, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı Tokay Emin, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı Reşat Çakıroğlu, İstanbul TrabzonFederasyonu yönetim kurulu üyesi Orhan Çağlayan  ve Trabzon Uluslararası Film Festivali’nin (TUFFEST) Festival Düzenleme Kurulu Üyesi / Basın Sözcüsü Fedai Çakır  katıldı.

Sayın Devlet Bahçeli’ye TUFFEST Kataloğunu takdim ederken
Sayın Devlet bahçeli, Dursun Çağlayan ve Celal Adan
Öz Çekimde yaptık
Heyet Sayın Bahçeliye TUFFEST Kataloğunu takdim ederken
Soldan sağa Orhan Çağlayan, Devlet Bahçeli, Celal Adan ve Dursun Çağlayan
Sayın Celal Adan’a TUFFEST Kataloğunu takdim ederken
Heyet MHP Genel merkez binası önünde

TUFFEST Çalışma heyeti Müsteşarlarımızı ziyaret etti

Trabzon Uluslararası Film Festivali’nin (TUFFEST) Festival Düzenleme Kurulu Üyesi  Hasan Bacıoğlu, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı İslam Kara, İstanbul Trabzon Federasyonu Başkan Yardımcısı Göksal Purtuloğlu ve

Trabzon Uluslararası Film Festivali’nin (TUFFEST) Festival Düzenleme Kurulu Üyesi / Basın Sözcüsü Fedai Çakır Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) ziyaretleri kapsamında önce T.C Kültür Bakanlığı müsteşarı sayın Ömer Arısoy’u  sonrasında ise T.C Çalışma ve Sosyal Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan’ı makamında ziyaret ettiler. Festival hakkında bilgilendirme yapılarak kendilerine TUFFEST katalogunu ve davetiyeyi takdim ettiler.

T.C Kültür Bakanlığı müsteşarı sayın Ömer Arısoy ile
T.C Çalışma ve Sosyal Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan ile